The Oba Hotel Bodrum - Islamic, conservative, halal and hijab hotels

The Oba Hotel Bodrum

The Oba Hotel, turizm denilince akıllara ilk gelen ilçelerden birisi olan Bodrum’un sınırları içerisinde yer almaktadır. Bodrum’un Torba semtinde yer alan otelimiz, helal özellikli aile oteli olmak ile beraber, misafirlerine özel alanlar ve imkanlar sunmaktadır. Oba Hotel, ormanlık alanla çevrili doğa havasına doyacağınız, kadınlara özel plaj ve aile plajı sunan lüks, her şey dahil, alkolsüz oteldir. Kalabalık ailelerce sıklıkla tercih edilen otelimiz, misafirlerine farklı büyüklüklerde, farklı bütçelerde odalar sunmaktadır. Otelimize girişler 15:00’dan sonra yapılmaktadır, çıkışlar ise 12:00’dan önce yapılmaktadır. Otelimiz plaja sıfır imkanı ile son derece önemli bir konuma sahiptir! Plajımızın faaliyet dönemi 22 Nisan – 31 Ekim tarihleri arasındadır.

Plajda güneşlenme ve plajda yüzme etkinliklerinde karışık kullanımlarda tesettür mayo zorunlu olurken, bayanlara özel yerler ise tamamen korunaklıdır. Tesisin dışından veya herhangi bir bölgesinden görünmesi söz konusu değildir. Yalnızca kadın personellerin çalıştığı plajımızda güvenilirlik esastır. Mayo zorunludur. Plajlarda ki kafe, mescid, cabanalar karışık kullanıma tabidir fakat kadınlara özel alan burada da bulunmaktadır.
Otelimizde ki plaj olanakları ; güneşlikler, şezlonglar, plaj havlularıdır. Sağlık ve SPA bölümümüzde ise, spa merkezi, türk hamamı, sauna, buhar banyosu, fitnes, masajlar kadınlara özeldir. Sağlık ve SPA bölümümüzde de mayo zorunludur ve tamamen korunaklıdır. The Oba Hotel’de 5 havuz bulunmaktadır. Havuzlarımızda ise çeşitlilik esastır. Kadınlara özel bölümümüzde, havuz kenarı aperatifler, güneşlikler ve şezlonglar bulunmaktadır. Yine kadınlara özel bölümümüzde tamamen korunak mevcuttur, tesettür mayoya izin verilmektedir. Karışık kullanıma tabi olan havuzlarımızda ise tesettür mayo zorunludur. The Oba Hotelde, tamamen helal gıdaların misafirlerimize servis edildiği toplamda 10 adet kafe ve restoranda, misafirlerimiz lezzetli yemeklerin, havuz sonrası atıştırmalıkların ve alkolsüz kokteyllerin tadını çıkarabilirler. The Oba Hotel’de tatilinizi doyasıya yaşarken çeşitli aktiviteler ile de eğlenebilirsiniz. Canlı müzik, akşam eğlencesi, komedi performansları ve animasyon gösteriler eğlencenize eğlence katabilirsiniz! Ayrıca onlarca etkinlikler arasından ; Tenis kortu, Baketbol sahası, Aqua park/su parkı, Su sporları tesisleri, Plaj voleybolu, Voleybol sahası ,Aerobik Aqua gibi daha bir çok faaliyetlerimize katılarak eşsiz bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Çocuklara özel onlarca alanımız, kadınlara ve erkeklere özel yerlerimiz ile, %100 helal özellikli alkolsüz aile otelimizde hayalinizde ki gibi bir tatili yaşamak sizin elinizde! Hemen sizde rezervasyon yaptırarak harika bir tatil için hazırlıklara başlayabilirsiniz. The Oba Hotel, Ege’nin bağrında sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır! Rezervasyon ve detaylı bilgiler için BURAYI TIKLAYINIZ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Products